Formy działalności w Szwecji i ich opodatkowanie

W dniu 07/12/2019 na 54 pietrze budynku Turning Torso w Malmö odbyło się kolejne seminarium tematem którego były: „Formy działalności w Szwecji i ich opodatkowanie”.

Turning Torso to najwyższy budynek mieszkalny w Europie Północnej, mierzącym 190 metrów wysokości i skręconym korpusie o 90 stopni. Budynek stał się nowym punktem orientacyjnym w Malmö. Turning Torso składa się ze 148 mieszkań i 12 pięter biurowych. Uczestnicy oprócz zaznajomienia się z tematyką seminarium mieli możliwość zapoznania się dzięki uprzejmości pracowników Turning Torso z architekturą i budynku oraz prezentacją jego budowy.

Gościem Honorowym, który zaszczycił nasze spotkanie swoją obecnością, był Pan Sebastian Magier- kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Sztokholmie.
Zagraniczne Biura Handlowe PAIH wspierają biznes nie tylko w sprzedaży towarów i usług, ale również w realizacji projektów inwestycyjnych poza granicami. Eksperci PAIH zajmują się przygotowaniem dla podmiotów gospodarczych analiz sektorowych, wyselekcjonują potencjalnych kontrahentów i zaaranżują spotkania B2B. Zorganizują również udział Twojej firmy w najważniejszych targach branżowych i misjach gospodarczych.

Zostaw komentarz

© Graffstudio 2020 | Created by Graffstudio.